פרגולות עץ גושני

חברת סככות האומנים מתמחה בבנייה והתקנה של פרגולות עץ גושני באיכות גבוהה. כי פרגולות זה סככות האומנים.

דמיינו את עצמכם יושבים בגינת הבית, תחת פרגולת העץ החדשה שלכם, אוכלים ארוחת בוקר עם כל המשפחה ונהנים מהאוויר ומהירוק שבחוץ. חלום שכזה ניתן להגשים בחברת “סככות האומנים”. מוצר זה, מבית “סככות האומנים”, הוא פרגולות עץ גושני (או עץ מלא, בשמו הנוסף). פרגולות עץ מלא מאפשרות לכם לעצב את הגינה או את החצר, וליהנות ממבנה עץ איכותי ועמיד, המספק הגנה מהשמש בקיץ ומהגשם בחורף (עם החיפוי המתאים).
 פרגולות עץ גושני מתחילות את דרכן כלוחות עץ איכותיים, המיוצרים מסוגי העץ המובחרים ביותר – אלון, אורן, צפצפה ועוד. לאחר שמייצרים את כל חלקי פרגולת העץ הגושני, מעבירים אותם לצביעה מיוחדת – המגנה עליהם מפני נזקי מזג האוויר, ריקבון ומזיקי-עץ שונים. כמו כן, בסוף התהליך אפשר אף לצבוע את החלקים בלכה שקופה או בצבע הגנה נוסף.

בחברת “סככות האומנים” אתם יכולים לבחור פרגולות עץ גושני במידות סטנדרטיות, או להזמין פרגולת עץ מלא במידות הנחוצות לכם. פרגולות עץ גושני ישדרגו לכם את מראה הגינה, ובשילוב עם מדרכי-עץ (דקים) תוכלו ליהנות מתחושה חמה של בית – גם מחוצה לו. בכל פרגולת עץ גושני ניתן לשלב מגוון רחב של קירויים וחיפויים מעוצבים, כגון רשתות עץ, פרופילי-הצללה, סככות מחומרים שונים ועוד. כל אלו מוסיפים לעיצוב פרגולת העץ שלכם ומקנים תחושה נעימה לעין.

פנו עוד היום למומחים של “סככות האומנים”, ותוכלו גם אתם ליהנות מפרגולות עץ גושני ומפרגולות אלומיניום איכותיות. נשמח לעמוד לרשותכם.