כמה פעמים אתה עומד מחוץ לביתך ושואל את עצמך: איך אני משפר את מראה החצר והמרפסת?


כיום יותר ויותר אנשים שמעוניינים בהצללה של חלקים בבית פונים לפתרון של בניית פרגולה.

הסוכך נותן את הפיתרון המושלם לבעיית ההצללה – בחורף היא מגנה מפני גשם ורטיבות, ובקיץ מגנה ומצלה מפני השמש.
מלבד זאת הסככה משמשת גם לקצת פרטיות מחוץ לביתכם עם ההנאה של לשבת בחוץ באוויר הפתוח.
בחברת סככות האומנים מיוצרות פרגולות מכל הסוגים והכל בתכנון וביצוע מקצועיים ומוקפדים. והן מיוצרות בהזמנה אישית ובעיצוב ייחודי

מי מאיתנו שגר בבית פרטי עם חצר או גינה היה רוצה להפיק ממנה את המיטב: לארח אורחים בחוץ, לאכול ארוחות משפחתיות, לשחק עם הילדים אחר הצהריים או סתם לשבת עם כוס קפה וליהנות מהאוויר הצח. בהיעדר אמצעי הצללה, רובנו מגלים שהשהייה בחוץ היא בלתי אפשרית, בין אם בשל השמש הקופחת בקיץ ובין אם בגלל הגשם בחורף. סככת האומנים שמחה לספק לכם את הפתרון המושלם לבעיה זו – פרגולות.

מגוון יתרונות ומעלות

כאשר אתם מתקינים בחצר ביתכם פרגולה, מזג האוויר כבר אינו הופך לשיקול משמעותי בהחלטתכם האם לשהות בחצר או לא. היא תוכל לספק לכם הצללה מלאה או חלקית בחודשי הקיץ.
 
שהייה תחת אחת כזאת בחודשי הקיץ תקל על עומס החום ותקטין באופן משמעותי את הסיכוי לכוויות שמש ולהתייבשות.
גם אם התקנתם אחת המספקת הצללה חלקית בלבד, תוכלו להניח עליה סנטף במבוק אשר ימנע את חדירת מי הגשמים.
 
עוד יתרון חשוב הוא שפרגולה מגנה לא רק עליכם, אלא גם על כל מה שנמצא תחתיה. התקנתה בחצר הבית מבטיחה לכם הגנה גבוהה יחסית על ריהוט הגן שלכם ועל כל חפץ אחר שתבחרו לאחסן בחצרכם. כך כיסאות וכורסאות הגינה לא יספגו במי הגשם, מוצרים מתכתיים (כמו גרילים, מכסחת דשא וכו’) לא יחלידו, חפצים אחרים לא ידהו ויאבדו את צבעם כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש, וכל רכושכם יהיה מוגן מפני אבק, לכלוך ולשלשת ציפורים.

שדרוג הגינה מכל בחינה

מלבד שפע היתרונות הפונקציונאליים , יש יתרון גם במישור העיצובי. התקנתה  בחצר או בגינת הבית היא אמצעי מושלם לשדרוג חזות הבית. פרגולת עץ מעניקה לגינת ביתכם מראה חמים ומזמין, והופכת את החצר כולה למקום שכיף לשהות בו. הודות לאינספור אפשרויות העיצוב, כל אחד יוכל לבחור את האחת המתאימה לצרכיו הייחודיים ולטעמו האישי.

ייצור והתקנה אישית

סככות האומנים מזמינה גם אתכם ליהנות מאמצעי הצללה איכותיים ודקורטיביים, שישדרגו את חזות הגינה שלכם ויהפכו את השהו בה לנעימה ומזמינה, בכל עת שתרצו. סככות האומנים מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון עשיר ורב שנים בייצור ובהתקנת פרגולות וסוככים לבתים פרטיים, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הצוות המקצועי של החברה ישמח להעניק גם לכם ייעוץ והכוונה בבחירת הפרגולה או הסוכך המתאים בדיוק עבורכם, בין אם מדובר בסוכך קבוע ובין אם בסוכך נייד תוך התחשבות בתנאי הסביבה, בצורכיכם הייחודיים ובטעמכם האישי, הניסיון הרב שצברנו בתחום מאפשר לנו להעניק לכל לקוח את אמצעי ההצללה היעיל ביותר, שישרת אותו נאמנה לאורך שנים רבות.