פתרונות הצללה לגינה

מחפשים פתרונות הצללה לגינה נטולת צל? הגעתם לאתר הנכון.

שוק מוצרי ההצללה מציע בשנים האחרונות מגוון רחב ביותר של פתרונות ומוצרים, הנבדלים זה מזה באינספור עיצובים, צבעים, חומרי גלם וכן הלאה. בחברת סככות האומנים בהנהלת איציק בן-סלמון, כל האפשרויות פתוחות בפניכם לבחירת המענה המושלם לגינה, לטעם ולתקציב שלכם. אנו איננו מציעים לכם סוג אחד של מוצרים, כי אם מגוון רחב של פתרונות הצללה לגינה: החל מפרגולות לסוגיהן, דרך סוככים משולבי יריעות וכלה במרקיזות.

לא משנה מהי התמונה האידיאלית שאתם מדמיינים בראשכם במחשבה על החצר המוצלת, אנו נבנה לכם אותה תוך התאמה מדויקת לכל בקשה, מגבלת שטח וצורך. המשימה הקשה היא שלכם: הצורך לבחור מבין האפשרויות העומדות לרשותכם בתחום פתרונות ההצללה לגינה

פרגולות עץ לגינה
הצללה לגינה

אלו רק חלק מבין האפשרויות שאנו מציעים לכם עבור פתרונות הצללה לגינה:

פרגולות עץ – גג מצל במראה טבעי ורב נוכחות, לחובבי העיצוב הרומנטי והכפרי ולבעלי דקים מעץ. קלאסיקה אמיתית בעיצוב החצר.
 
פרגולות אלומיניום – תחכום מודרני בעיצוב, ועמידות ללא תחרות, בזכות שימוש בפרופילי אלומיניום מוגנים מפני שיתוך, הנצבעים בגוון לפי בחירתכם באנודייז או בצביעה אלקטרוסטטית.

מרקיזות – הפתרון הכללי למרפסות בבנייני דירות ולכניסות לחנויות בגרסה הביתית, הכוללת הגנה גם מפני לחות וגשם.

סוככים – קבועים, ניידים ומכל הסוגים. כי מדוע להסתפק בהצללה בלבד כאשר אפשר לקבל גג שגם מגן מפני גשם, ומבטיח ישיבה מהנה בגינה בכל יום בשנה?

כבר למעלה מ-30 שנה מספקת חברת סככות האומנים פתרונות הצללה לגינה, למרפסות, לעסקים, לחניות, למוסדות ועוד באיכות ללא תחרות. נשמח למצוא את הפתרון המושלם גם עבור גינתכם שלכם.

 

אתם מוזמנים לשוטט בין דפי האתר כדי להתרשם מהמוצרים שלנו, או ליצור עמנו קשר למידע נוסף.